Delphin Tričko Catch me!

Série stylových triček, díky kterým se odlišíte. CATCH ME IF YOU CAN (Chyť mě, pokud to dokážeš) s vyobrazením kapra je nevšední kousek do... více informací »
Delphin Tričko Catch me! - 2XL
Značka: Delphin
419 Kč
Ověřit dostupnost
Série stylových triček, díky kterým se odlišíte. CATCH ME IF YOU CAN (Chyť mě, pokud to dokážeš) s vyobrazením kapra je nevšední kousek do...

Série stylových triček, díky kterým se odlišíte. CATCH ME IF YOU CAN (Chyť mě, pokud to dokážeš) s vyobrazením kapra je nevšední kousek do vašeho, nejen kaprařského šatníku.

Série stylových triček, díky kterým se odlišíte. CATCH ME IF YOU CAN (Chyť mě, pokud to dokážeš) s vyobrazením kapra je nevšední kousek do vašeho, nejen kaprařského šatníku. Malba kapra prochází dokola celého trupu v jeho spodní části. Kapr je zobrazen jako skica či malba při zachování všech důležitých detailů. Ryba je zachycena v situaci, kdy se blíží k hrsti boilies, což je právě ten moment, na který všichni na břehu čekáme. Samotné tričko je vysoké kvality, stejně jako použitý barevný tisk. S tričky CATCH ME IF YOU CAN budou všichni vědět, s kým mají co do činění!

Nabízíme je v široké škále velikostí od S až po 3XL pro velké chlapy.

Akční produkt Delphin Tričko Catch me! získáte snadno na webu v oblíbené kategorii trika, polokošile. Vyberte si parádní produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Věhlasný dodavatel Delphin dlouhodobě prodává skvělé výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Delphin. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Delphin Tričko Catch me! od společnosti s výborným jménem Delphin jde získat u nás nyní výhodně! Výhodně za cenu 419 Kč.