Delphin Prut Hazard 285cm 500g

Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec. To je přesně ten typ... více informací »
Delphin Prut Hazard 285cm 500g
Značka: Delphin
1 945 Kč
Ověřit dostupnost
Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec. To je přesně ten typ...

Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec. To je přesně ten typ hazardu, který praví sumcaři vyhledávají.

Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec. To je přesně ten typ hazardu, který praví sumcaři vyhledávají. Tento prut byl pro tyto podmínky zrozený! Při jeho tvorbě jsme využili všechny poznatky, které jsme nasbírali u našich modelů sumcařských prutů. Blank je extrémně silný a odolný. Snese vysoké přetěžování i v dlouhodobém časovém rozpětí. Naproti tomu si zachoval příjemnou hmotnost a relativní štíhlost blanku. Díky tomu a přepracované rukojeti bude silový souboj daleko komfortnější. Rukojeť je ukončená konektorem na opasek.

Úplně nový model kovového sedla navijáku se možná od svých předchůdců vizuálně liší jen v detailech. Silové testy v laboratorních podmínkách však prokázaly více než 1,5 násobnou tuhost oproti konvenčním typům! Očka jsou samozřejmě celokovové a bez výplně. To zaručuje jejich extrémně dlouhou životnost.

Trnovou spojku prutu jsme opatřili extra vrstvou X-Carbonu a splétaným ovinem. Navíc jsme tu vsadili i dva kovové pojistné kroužky. To dělá se spojky – Achillové paty většiny prutů mimořádnou přednost Hazardu!
Kovový kroužek pro zajištění háku nad rukojetí je už jen bonusem, který dostáváte k tomuto vyspělému nářadí pro lov kapitálních monster!

Technické parametry:
  • Počet dílů: 2
  • Průměr blanku nad rukojetí:15,9mm
  • Počet oček: 11
  • Transportní dĺžka: 152cm
  • Hmotnost: 510g
  • Rukojeť: EVA
  • Délka rukojete (od spodní části pruta po střed sedla): 60cm

Velmi oblíbený produkt můžete pořídit bezprostředně na stránkách ve známé rubrice sumcové, mořské pruty! Nyní pořídíte skvělé zboží ve zmíněné rubrice v akci. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další vybrané kousky od značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Delphin Prut Hazard 285cm 500g od známého dodavatele Delphin lze získat tady a teď právě trvale výhodně. Právě nyní za 1 945 Kč.