Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig Mix 10ks

Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci,... více informací »
Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig Mix 10ks - 15mm
Značka: Delphin
72 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci,...

Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci, zkombinovat je s potápivými kuličkami, dipovat či dokonce oříznout do libovolného tvaru a prezentovat jako něco výjimečného.

Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci, zkombinovat je s potápivými kuličkami, dipovat či dokonce oříznout do libovolného tvaru a prezentovat jako něco výjimečného. V balení naleznete 10 kusů pěnových kuliček. TIP: Zig-rig kuličky nastražujte ve slunečném počasí tak, aby byla černá barva dolů (směrem ke dnu). Kapr připlouvající zespodu ji tak lépe identifikuje na pozadí sluncem prosvětlené hladiny.

MIX:

  • 4 x oranžová
  • 4 x fialová
  • 3 x žlutá


Tento akční kousek Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig máte možnost sehnat zrovna tu na webu v oblíbené kategorii pop-up boilie! Pořiďte si kvalitní produkty z naší rubriky z pohodlí domova. Známý dodavatel Delphin vyrábí vysoce kvalitní sortiment

Hodně prodávaný produkt Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig Mix 10ks od dodavatele se skvělou pověstí Delphin můžete získat momentálně na webu ve výprodejové akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 72 Kč.