Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig černo-žluté 10ks

Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci,... více informací »
Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig černo-žluté 10ks - 15mm
Značka: Delphin
72 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci,...

Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci, zkombinovat je s potápivými kuličkami, dipovat či dokonce oříznout do libovolného tvaru a prezentovat jako něco výjimečného.

Oblíbený zig-rig si našel mnoho příznivců a dokazuje svou sílu nejen v létě. Plovoucí pěnové nástrahy můžete rybám nabídnout ve sloupci, zkombinovat je s potápivými kuličkami, dipovat či dokonce oříznout do libovolného tvaru a prezentovat jako něco výjimečného. Nabízíme je v průměrech 12mm a 15mm v dvoubarevné kombinaci černo-žlutá.

V balení naleznete 10 kusů pěnových kuliček.

TIP: Zig-rig kuličky nastražujte ve slunečném počasí tak, aby byla černá barva dolů (směrem ke dnu). Kapr připlouvající zespodu ji tak lépe identifikuje na pozadí sluncem prosvětlené hladiny.


Výjimečný produkt Delphin Pěnový pop-up The End Zig je k sehnání bezprostředně tady u nás v oblíbené sekci pop-up boilie. Vyberte si jiné produkty z této známé kategorie jednoduše online. Tato značka Delphin vás a vaše blízké obohatí o vynikající sortiment Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Delphin Pěnový pop-up The End Zig Rig černo-žluté 10ks originál od výrobce Delphin jednoduše můžete získat momentálně extra výhodně. Akční cena od 72 Kč.