Delphin Pantofle Octo zelené

Od počátku vývoje tohoto produktu bylo naším záměrem přinést designově jedinečné vsuvky, které budou splňovat požadavky rybářů na maximální... více informací »
Delphin Pantofle Octo zelené - 46
Značka: Delphin
297 Kč
Ověřit dostupnost
Od počátku vývoje tohoto produktu bylo naším záměrem přinést designově jedinečné vsuvky, které budou splňovat požadavky rybářů na maximální...

Od počátku vývoje tohoto produktu bylo naším záměrem přinést designově jedinečné vsuvky, které budou splňovat požadavky rybářů na maximální funkčnost a komfort během nošení nejen na rybách, ale i v běžném životě.

Od počátku vývoje tohoto produktu bylo naším záměrem přinést designově jedinečné vsuvky, které budou splňovat požadavky rybářů na maximální funkčnost a komfort během nošení nejen na rybách, ale i v běžném životě.

A výsledek? Delphin OCTO – ultra lehké pantofle z EVA pěny, inspirované přírodou, kompletně navrženy a vyráběny v Evropské unii!

Vzhledem k tomu, že během rybolovu je nutné často chodit po nerovném terénu, jsme se při vývoji zaměřili na podešev, která je podstatně pevnější a masivnější ve srovnání s levnějšími konkurenčními modely. Právě to zaručuje, že chození v těchto vsuvkách bude maximálně komfortní a dokonale odfiltruje nerovnosti terénu. Při podešvi ještě chvíli zůstaneme. Právě tam začíná příběh názvu OCTO. Stylizovali jsme ji totiž do tvaru přísavek chapadel chobotnice, což zaručuje výborný grip za každých podmínek. Právě chobotnice, anglicky OCTOpus, anebo latinsky OCTOpod byly inspirací pro kompletní design a název ve zkrácené forme – OCTO.

Dalším sofistikovaným prvkem jsou velké postranní otvory, jejichž prioritním úkolem je starat se o odvětrávání a celkovou vzdušnost v této obuvi. Záměrně nejsou navrženy ve výši podrážky, jak to bývá standardem, ale o něco výše. Právě tento detail hraje významnou roli během pobytu na břehu, či mělké vodě. Tím, že otvory jsou o něco vyšší nad vnitřní stélkou je téměř eliminováno nechtěné nabírání písku či kamínků mezi podrážku a chodilo. Vaše chodidla jsou tedy chráněny v maximální možné míře. Kromě těchto otvorů slouží k odvětrávání hustá perforace umístěna ve vrchní části. Ta je záměrně vytvarována na jedné straně do symbolu D z loga Delphin, na druhé vsuvce zase kraluje symbol O, jako počáteční písmeno názvu OCTO. Celkový dojem ještě zhodnocuje jemná struktura na povrchu pantoflí, která evokuje kůži chobotnice. Díky použitému EVA materiálu jsou mimořádně lehké, houževnaté a dokonce plovoucí. Samozřejmostí je u tohoto modelu poutko na fixaci paty (lidově nazývané i uzávěrka), které oceníte zejména v nerovné, či svahovitejšom terénu.<
Tento skvělý produkt Delphin Pantofle Octo zelené jde pořídit prostě tu na našem webu v populární rubrice obuv. Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky Delphin. Najdete je níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Delphin Pantofle Octo zelené od značky se zárukou kvality Delphin máte možnost nakoupit tady teď právě za výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 297 Kč.