Delphin Neoprenové rukavice RWR Free

Neoprenové rukavice Delphin RWR Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá level zimního... více informací »
Delphin Neoprenové rukavice RWR Free - M
Značka: Delphin
349 Kč
Ověřit dostupnost
Neoprenové rukavice Delphin RWR Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá level zimního...

Neoprenové rukavice Delphin RWR Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá level zimního rybaření na zcela jinou úroveň.

Neoprenové rukavice Delphin RWR Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá level zimního rybaření na zcela jinou úroveň.

Velkým pozitivem je i pogumovaná plocha na dlani, která je vybavena protiskluzovou, pogumovanou vrstvou s inovativním designem Delphin loga. Odnímatelné konečky na konci palce a ukazováčku, s možností uchycení suchým zipem, Vám usnadní manipulaci s drobnou bižuterií, či urychlí úpravu montáže.

Aby se Vám do rukavic nedostával chlad či nechtěná voda, jejich utěsnění je tvořeno všitou gumou a dodatečně přizpůsobitelným dotahovacím pásem se suchým zipem. Barevná kombinace zelené a černé barvy dělá z rukavic RWR Free dokonalého společníka na rybaření, ale i jiné volnočasové aktivity.

Hodně prodávaný výrobek máte možnost pořídit právě zde na našich stránkách ve známé sekci rukavice! Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární kategorie za internetové ceny! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte na více kvalitních produktů od dodavatele Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Delphin má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží

Povedený výrobek Delphin Neoprenové rukavice RWR Free od populárního výrobce Delphin máte možnost najít ještě dnes pořád výhodně! Aktuálně v akci od 349 Kč.