Delphin Neoprenové rukavice Atak! Free

Přívlačové neoprenové rukavice Delphin Atak! Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá... více informací »
Delphin Neoprenové rukavice Atak! Free - XL
Značka: Delphin
349 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačové neoprenové rukavice Delphin Atak! Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá...

Přívlačové neoprenové rukavice Delphin Atak! Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá level zimního rybaření na zcela jinou úroveň.

Přívlačové neoprenové rukavice Delphin Atak! Free udrží vaše ruce v teple i v těch nejchladnějších dnech. Detailní zpracování rukavic posouvá level zimního rybaření na zcela jinou úroveň.

Velkým pozitivem je i zpevněná plocha na dlani, která je vybavena protiskluzovou vrstvou a umožní vám pohodlný lov během celé vycházky k vodě. Odnímatelné konečky na konci palce a ukazováčku, Vám usnadní manipulaci s drobnou bižuterií, či urychlí úpravu montáže. Aby se Vám do rukavic nedostával chlad či nechtěná voda, jejich utěsnění je tvořeno všitou gumou a dodatečně přizpůsobitelným dotahovacím pásem se suchým zipem.

Nadčasový vzhled v Atak! designu nenechá chladného žádného příznivce přívlače.

Super kousek Delphin Neoprenové rukavice Atak! máte možnost nakoupit zrovna tady na stránkách ve známé sekci rukavice. Nyní získáte akční produkty z této oblíbené rubriky snadno online! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce Delphin dlouhodobě nabízí top výrobky. Přesvědčte se.

Unikátní a oblíbený produkt Delphin Neoprenové rukavice Atak! Free od výrobce se zárukou kvality Delphin máte možnost najít aktuálně na webu výhodně. Právě teď jen za 349 Kč.