Delphin Nástraha D Snax Pop Kukuřice-Ananas 20g

D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou... více informací »
Delphin Nástraha D Snax Pop Kukuřice-Ananas 20g - 8mm
Značka: Delphin
100 Kč
Ověřit dostupnost
D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou...

D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou zejména při feederu, ale stejně dobře je lze použít i při kaprařině.

D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou zejména při feederu, ale stejně dobře je lze použít i při kaprařině.

Díky své propracované struktuře výborně drží na nástrahových ostnech, ale také je možné je pomocí tenčí jehly navléknout na smyčku pod háček. Použité esence zaručují, že vaše nástraha bude atraktivní po dlouhou dobu.

D SNAX POP jsou vyráběny v průměrech 8 a 10 mm, v atraktivních barevných kombinacích a v osvědčených příchutích, které ryby rozhodně nenechají chladnými.
Nástrahy jsou baleny po 20g v praktických uzavíratelných lahvičkách, které se ideálně vejdou do vaší příruční tašky.

Za účelem zachování atraktivity nástrahy dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené.

Příchuť:

Kukuřice-Ananas / Žlutá
Léty osvědčené aroma ananasu a kukuřice jsme spojili do kombinace s oblíbenou žlutou barvou. Příchuť, která nezklame za žádných okolností a která by neměla chybět v sortimentu žádného rybáře.

Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.

Tento velmi oblíbený výrobek Delphin Nástraha D Snax Pop Kukuřice-Ananas 20g lze zakoupit snadno tu zařazený v sekci pop-up boilie! Nyní si můžete koupit další produkty ve zmiňované rubrice ve výhodné akci! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní a žádaný produkt Delphin Nástraha D Snax Pop Kukuřice-Ananas 20g od oblíbené značky Delphin jednoduše můžete získat zde teď v akci. Aktuálně v akci za 100 Kč.