Delphin Nástraha D Snax Pop Krab-Krill 20g

D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou... více informací »
Delphin Nástraha D Snax Pop Krab-Krill 20g - 8mm
Značka: Delphin
100 Kč
Ověřit dostupnost
D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou...

D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou zejména při feederu, ale stejně dobře je lze použít i při kaprařině.

D SNAX POP představuje ucelenou sérii plovoucích nástrah, kterým budou ryby pod vodní hladinou jen velmi těžko odolávat. Své využití najdou zejména při feederu, ale stejně dobře je lze použít i při kaprařině.

Díky své propracované struktuře výborně drží na nástrahových ostnech, ale také je možné je pomocí tenčí jehly navléknout na smyčku pod háček. Použité esence zaručují, že vaše nástraha bude atraktivní po dlouhou dobu.

D SNAX POP jsou vyráběny v průměrech 8 a 10 mm, v atraktivních barevných kombinacích a v osvědčených příchutích, které ryby rozhodně nenechají chladnými.
Nástrahy jsou baleny po 20g v praktických uzavíratelných lahvičkách, které se ideálně vejdou do vaší příruční tašky.

Za účelem zachování atraktivity nástrahy dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené.

Příchuť:

Krab-Krill / Růžová-Hnědá
Pro vyznavače čistě masových příchutí je tu Krab-Krill. Kromě výrazného „smradlavého“ aroma se vyznačuje neotřelou růžovo-hnědou barvou, což tuto příchuť předurčuje k tomu, aby se stala vaším esem.

Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.


Tento levný výrobek Delphin Nástraha D Snax Pop Krab-Krill můžete pořídit taky na webu v oblíbené sekci pop-up boilie! Podívejte se na parádní zboží z této kategorie ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Delphin. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Delphin pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento unikátní produkt Delphin Nástraha D Snax Pop Krab-Krill 20g od kvalitního výrobce Delphin lze získat na našich stránkách za super cenu. Zrovna nyní za cenu 100 Kč.