Delphin LEADS Hruška s obratlíkem / 5ks – 5g

Hruška s obratlíkem je velmi univerzálním typem závaží. Pokud chytáte na feeder a máte rozkrmené místo, ale další házení s krmítkem by ryby... více informací »
Delphin LEADS Hruška s obratlíkem / 5ks - 5g
Značka: Rybina
35 Kč39 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Hruška s obratlíkem je velmi univerzálním typem závaží. Pokud chytáte na feeder a máte rozkrmené místo, ale další házení s krmítkem by ryby...

Hruška s obratlíkem je velmi univerzálním typem závaží. Pokud chytáte na feeder a máte rozkrmené místo, ale další házení s krmítkem by ryby plašilo, použijte hrušku s obratlíkem. Při větších hmotnostech ji můžete použít při lehčím lovu na položenou a připojit ji ke klipovému závěsu. Pokud se vydáte na dravce se splávkem či na těžko, opět přijde na řadu tento typ. Můžete ji použít jako klasickou formu závaží na dropshot, kdy ji k vlasci upevníte uzlem či metodou „smyčka ve smyčce“. Možností je mnoho, proto ji určitě mějte ve svém vybavení! Všechna olova ze série LEADS se vyznačují velmi kvalitním provedením a velkým výběrem hmotností. V balení se nachází 5 kusů.
Tento zlevněný výrobek Delphin LEADS Hruška s obratlíkem lze zakoupit již dnes tu na webu v oblíbené rubrice rybářská závaží. Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za outletovou cenu.

Tento oblíbený produkt Delphin LEADS Hruška s obratlíkem / 5ks - 5g od skvělé značky Rybina jednoduše pořídíte momentálně na webu za outletovou cenu! Levně za 35 Kč.