Delphin Jigová hlava s límečkem BOMB Velikost: 30g-4/0

Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov zubatých predátorů! Spojuje v sobě vysoce kvalitní... více informací »
Delphin  Jigová hlava s límečkem BOMB  Velikost: 30g-4/0
Značka: Rybina
127 Kč141 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov zubatých predátorů! Spojuje v sobě vysoce kvalitní...

Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov zubatých predátorů! Spojuje v sobě vysoce kvalitní olověný odlitek s límečkem a extrémně ostrý háček s výjimečnou pevností od značky MUSTAD. Díky spojení široké škály kombinací hmotností jigových hlav a velikostí háčků, je odteď vaše volba v jig hlavách úplně jasná. Delphin BOMB! Super produkt Delphin Jigová hlava je k získání bezprostředně tady na stránkách zařazený v sekci rybářské háčky. Nyní koupíte unikátní produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další prověřené zboží od značky Rybina. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Jigová hlava s límečkem BOMB Velikost: 30g-4/0 od známého dodavatele Rybina máte možnost koupit zde teď právě za super cenu! Akční ceny již od 127 Kč.