Delphin Jigová hlava s límečkem BOMB Velikost: 25g-4/0

Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov zubatých predátorů! Spojuje v sobě vysoce kvalitní... více informací »
Delphin  Jigová hlava s límečkem BOMB  Velikost: 25g-4/0
Značka: Rybina
117 Kč130 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov zubatých predátorů! Spojuje v sobě vysoce kvalitní...

Přívlačová série BOMB! od značky Delphin přináší na trh nový level ostrosti pro lov zubatých predátorů! Spojuje v sobě vysoce kvalitní olověný odlitek s límečkem a extrémně ostrý háček s výjimečnou pevností od značky MUSTAD. Díky spojení široké škály kombinací hmotností jigových hlav a velikostí háčků, je odteď vaše volba v jig hlavách úplně jasná. Delphin BOMB!
Tento velmi oblíbený produkt Delphin Jigová hlava s límečkem BOMB Velikost: 25g-4/0 jde pořídit zrovna u nás v oblíbené rubrice rybářské háčky. Získejte další produkty z této známé kategorie za výhodné peníze.

Velmi prodávaný produkt Delphin Jigová hlava s límečkem BOMB Velikost: 25g-4/0 od společnosti se zárukou kvality Rybina snadno můžete najít v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 117 Kč.