Delphin Hotová montáž THE END Ronnie Rig 4ks

Hotová montáž THE END Ronnie Rig je určena pro lov kaprů na plovoucí nástrahy těsně u dna. Skládá se z prvotřídních komponentů THE END. Hotová... více informací »
Delphin Hotová montáž THE END Ronnie Rig 4ks - vel.8
Značka: Delphin
100 Kč
Ověřit dostupnost
Hotová montáž THE END Ronnie Rig je určena pro lov kaprů na plovoucí nástrahy těsně u dna. Skládá se z prvotřídních komponentů THE END. Hotová...

Hotová montáž THE END Ronnie Rig je určena pro lov kaprů na plovoucí nástrahy těsně u dna. Skládá se z prvotřídních komponentů THE END.

Hotová montáž THE END Ronnie Rig je určena pro lov kaprů na plovoucí nástrahy těsně u dna. Skládá se z prvotřídních komponentů THE END. Montáž je sestavena z háčku, rychloobratlíku s kroužkem, obratlíku Ronnie a gumového stoperu Ronnie a smršťovací bužírky. Je to efektivní montáž při lovu na pop-up boilies nebo jiné plovoucí nástrahy, s možností využití na všech typech stojatých vod. V nabídce je několik velikostí.

Tento skvělý produkt je k dostání pohodlně tu na našich stránkách v populární kategorii ronnie rig návazce! Připravili jsme pro vás parádní kousky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Oblíbená značka Delphin má na skladě vysoce kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky Delphin. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Delphin Hotová montáž THE END Ronnie Rig 4ks od známé kvalitní značky Delphin jednoduše můžete získat na našich stránkách teď extra výhodně! Nyní můžete mít za 100 Kč.