Delphin Boty Gator

Boty Delphin GATOR jsou určeny na extrémní výpravy zejména v chladnějších obdobích roku. Zvýšený gumový lem podrážky sahá až do výšky... více informací »
Delphin Boty Gator - vel. 47
Značka: Delphin
1 221 Kč
Ověřit dostupnost
Boty Delphin GATOR jsou určeny na extrémní výpravy zejména v chladnějších obdobích roku. Zvýšený gumový lem podrážky sahá až do výšky...

Boty Delphin GATOR jsou určeny na extrémní výpravy zejména v chladnějších obdobích roku. Zvýšený gumový lem podrážky sahá až do výšky kotníků, to znamená, že chůze v loužích, rozbředlém sněhu a blátě není pro GATOR problém.

Boty Delphin GATOR jsou určeny na extrémní výpravy zejména v chladnějších obdobích roku. Zvýšený gumový lem podrážky sahá až do výšky kotníků, to znamená, že chůze v loužích, rozbředlém sněhu a blátě není pro GATOR problém.

Tato pryžová část se navíc velmi dobře čistí. V zadní části gumové části boty se nachází výstupek, díky kterému si botu bez problémů zujete. Svršek boty je tvořen kombinací odolné nylonové látky a umělé kůže.

Tyto materiály dobře odolávají nepřízni počasí a jednoduše se v případě potřeby impregnují. Jazyk boty je přišitý až do výšky 17cm, to znamená, že krátkodobě se můžete pohybovat v takto hlubokých vlhkých oblastech. Šněrování je řešeno přes textilní očka, na vrchu šněrování se nachází jedno kovové oko. Vnitřek boty je tvořen příjemným mikrofleecovým materiálem. O tepelné pohodlí se postará vrstva umělého mikrovlákna mezi vnější a vnitřní vrstvou.

Černo-zelenou kombinaci materiálů ocení nejen rybáři, ale i myslivci, turisté a všichni ostatní milovníci přírody. I přes svou mohutnost jsou boty velmi lehké, což jistě přijde vhod při dlouhodobější chůzi. Například obě boty velikosti 43 váží pouze 1200g.

Velmi oblíbený výrobek Delphin Boty Gator máte možnost nakoupit bezprostředně tady na stránkách ve známé rubrice obuv! Nyní můžete najít unikátní výrobky ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Populární dodavatel Delphin vám nabízí vysoce kvalitní sortiment. Udělejte si radost. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené produkty značky Delphin. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Delphin Boty Gator od odblíbeného výrobce Delphin můžete nakoupit právě teď u nás ve výhodné akci! Aktuálně v akci od 1 221 Kč.