Delphin Bezprsté rukavice Atak! 75F

Přívlačové rukavice Delphin Atak! 75F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů.... více informací »
Delphin Bezprsté rukavice Atak! 75F - XL
Značka: Delphin
275 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačové rukavice Delphin Atak! 75F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů....

Přívlačové rukavice Delphin Atak! 75F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů. Kvalitní provedení rukavic, zpříjemní pocit z rybaření i v těch nejtěžších podmínkách.

Přívlačové rukavice Delphin Atak! 75F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů. Kvalitní provedení rukavic, zpříjemní pocit z rybaření i v těch nejtěžších podmínkách. Spodní strana rukavic je vybavena zpevněnými částmi těch nejvíce vytížených částí a je rozmístěna přesně tak aby dlaň ochránila od nepříjemných oděrek.

Prodloužená vrchní část umístěná až nad zápěstí je vhodná zejména v kombinaci s košilí nebo tričkem s dlouhým rukávem. Zakryjete totiž většinu pokožky na ruce a ochráníte se před nepříznivými vlivy počasí. Název 75F vyjadřuje, že přibližně 75% povrchu vašich prstů (F-finger) rukavice překrývají. Odkryté konečky prstů Vám umožní bezproblémovou manipulaci s rybářskou bižuterií nebo jinými doplňky k lovu. Barva rukavic byla schválně laděna do světlejších odstínů, které nepřitahují zbytečně slunce.

Nadčasový vzhled v Atak! designu nenechá chladným žádného příznivce přívlače.

Materiál:

  • 50% nylon, 50% PU


Hodně povedený produkt Delphin Bezprsté rukavice Atak! 75F můžete sehnat právě nyní tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci rukavice. Vyhledejte si ostatní produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. To ale není vše, máme toho více! Máme v nabídce však také další zboží značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento výjimečný kus Delphin Bezprsté rukavice Atak! 75F od populární značky Delphin jednoduše můžete najít nyní levně. Nyní za akční cenu 275 Kč.