Delphin Bezprsté rukavice Atak! 25F

Přívlačové rukavice Delphin Atak! 25F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů.... více informací »
Delphin Bezprsté rukavice Atak! 25F - XL
Značka: Delphin
249 Kč
Ověřit dostupnost
Přívlačové rukavice Delphin Atak! 25F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů....

Přívlačové rukavice Delphin Atak! 25F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů.

Přívlačové rukavice Delphin Atak! 25F Vás ochrání před silným sluncem, UV zářením, ale také před nepříjemnými štípanci od komárů.

Kvalitní provedení rukavic, zpříjemní pocit z rybaření i v těch nejtěžších podmínkách. Spodní strana rukavic je vybavena zpevněnou látkou pro zpříjemnění lovu a ochranu vašich dlaní. Na zpevněné straně jsou umístěny i pogumované prvky ve tvaru zubů predátoru, aby se eliminovalo klouzání prutu v rukou.

Název 25F vyjadřuje, že přibližně 25% povrchu vašich prstů (F-finger) rukavice překrývají. Odkryté konečky prstů Vám umožní bezproblémovou manipulaci s rybářskou bižuterií nebo jinými doplňky k lovu. Barva rukavic byla schválně laděna do světlejších odstínů, které nepřitahují zbytečně slunce. Nadčasový vzhled v Atak! designu nenechá chladným žádného příznivce přívlače.

Materiál:

  • 50% nylon, 50% PU

Povedený produkt lze koupit právě tady na našem webu v kategorii rukavice! Vyberte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice v akci!

Hodně žádaný kousek Delphin Bezprsté rukavice Atak! 25F od známého předního výrobce Delphin jde získat v aktuální nabídce za báječnou cenu. Stojí teď u nás 249 Kč.