Delikapet Rybí zob 10 mm 30g příchuť: jahoda

Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku v atraktivních příchutích a praktickém uzavíratelném obalu. Tato... více informací »
Delikapet Rybí zob 10 mm 30g příchuť: jahoda
Značka: Delikapet
46 Kč
Ověřit dostupnost
Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku v atraktivních příchutích a praktickém uzavíratelném obalu. Tato...

Extrudovaná měkčená plovoucí nástraha s dlouhou trvanlivostí na háčku v atraktivních příchutích a praktickém uzavíratelném obalu. Tato nová  vynikající   nástraha pro všechny kaprovité ryby je založena na bázi kukuřičných a   rostlinných proteinů .
PO OTEVŘENÍ NEVYSYCHÁ
PLOVOUCÍ NÁSTRAHA
  Neodolatelný produkt lze pořídit bez obtíží na stránkách v populární rubrice rybářské návnady! Nyní můžete koupit ještě ostatní kousky z naší kategorie za extra cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více produktů od dodavatele Delikapet. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Delikapet pro své zákazníky dodává top výrobky

Vysoce kvalitní produkt Delikapet Rybí zob 10 mm 30g příchuť: jahoda od dodavatele zboží Delikapet máte možnost nakoupit zrovna dnes za outletovou cenu. Nyní můžete mít za 46 Kč.