Chyť a pusť Sprej na dravce 50ml

Aromatický koncentrát zvyšující účinnost při lovu dravců. Aromatický koncentrát zvyšující účinnost při lovu dravců. V požadovaném... více informací »
Chyť a pusť Sprej  na dravce 50ml - Úhoř
Značka: Chyť a pusť
199 Kč
Ověřit dostupnost
Aromatický koncentrát zvyšující účinnost při lovu dravců. Aromatický koncentrát zvyšující účinnost při lovu dravců. V požadovaném...

Aromatický koncentrát zvyšující účinnost při lovu dravců.

Aromatický koncentrát zvyšující účinnost při lovu dravců. V požadovaném množství nanášíme na nástrahy. Je možnost použít na jakoukoli nástrahu.

  • Ideální pro zatraktivnění nástrah
  • Vysoce koncentrovaný
  • Výborná přilnavost

Nejprodávanější produkt Chyť a pusť Sprej na dravce 50ml můžete pořídit již dnes na našem webu v oblíbené rubrice dipy, booster. Nyní můžete získat vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Chyť a pusť. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Chyť a pusť má v nabídce vynikající sortiment

Výjimečný a žádaný produkt Chyť a pusť Sprej na dravce 50ml od známého předního výrobce Chyť a pusť pohodlně pořídíte právě za super cenu. Cena již od 199 Kč.