Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Speciálně pod velkým tlakem... více informací »
Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml - Zahradní ovoce
Značka: Chyť a pusť
79 Kč
Ověřit dostupnost
Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Speciálně pod velkým tlakem...

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích.

Speciálně pod velkým tlakem lisované rohlíkové kuličky, tzv. rohlíkový boilies, je vyráběn v mnoha příchutích. Nastražujeme pomocí nitěné smyčky do obloučku háčku, kde vydrží dlouhou dobu. Je použitelný s velkým úspěchem po dobu celé sezony. Pro svou vysokou účinnost je velmi oblíben jak u rybářského dorostu, tak u starých zkušených matadorů. Doporučujeme zejména při lovu s krmítkem a speciálním dipem na rohlíkový boilies.

  • Průměr: 12 a 20mm

Vysoce kvalitní produkt Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml najdete přímo na našem webu ve známé rubrice nástrahy na háček. Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky z této populární sekce za internetové ceny!

Zajímavý produkt Chyť a pusť Rohlíkové boilies 12+20mm 150ml od výrobce s mnohaletou tradicí Chyť a pusť lze pořídit u nás právě za mimořádně nízkou cenu! V akci od 79 Kč.