CC Moore Plovoucí boilie Wafters NS1 Dumbell 50ks

Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky... více informací »
CC Moore Plovoucí boilie Wafters NS1 Dumbell 50ks - růžová
Značka: CC Moore
239 Kč
Ověřit dostupnost
Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky...

Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky vypiplával k dokonalosti.

Plovoucí boilie NS1 (Northern Specials) jsou vyráběny dle receptury anglického profi kapraře Gaze Farehama, který ji spolu se svými kamarády roky vypiplával k dokonalosti. Specifický citrusový nádech dává tušit silnou atraktivitu a použitelnost po celý rok včetně velmi studené vody. Vyrábí se v průměru 12 mm (45 ks), v barvách bílá, žlutá, růžová a oranžová. V kelímku je přiložený tekutý aktivátor, který můžete použít ve chvíli, kdyby při delším skladování začala vůně pomalu ochabovat.

Tento levný výrobek CC Moore Plovoucí boilie Wafters NS1 Dumbell 50ks máte možnost získat právě zde na našich stránkách v oblíbené kategorii vyvážené boilies! Pořiďte si kvalitní zboží z této populární sekce jednoduše online.

Tento exkluzivní výrobek CC Moore Plovoucí boilie Wafters NS1 Dumbell 50ks od top výrobce CC Moore pořídíte právě dnes za výprodejovou cenu. Nyní zakoupíte za 239 Kč.