CC Moore Plovoucí boilie Acid Pear

Všechny produkty v naší vysoce uznávané řadě Elite Pop Up byly vyvinuty a zdokonaleny tak, aby poskytovaly kaprařům návnady na háčky té... více informací »
CC Moore Plovoucí boilie Acid Pear - 18mm 25ks
Značka: CC Moore
234 Kč
Ověřit dostupnost
Všechny produkty v naší vysoce uznávané řadě Elite Pop Up byly vyvinuty a zdokonaleny tak, aby poskytovaly kaprařům návnady na háčky té...

Všechny produkty v naší vysoce uznávané řadě Elite Pop Up byly vyvinuty a zdokonaleny tak, aby poskytovaly kaprařům návnady na háčky té nejvyšší kvality.

Všechny produkty v naší vysoce uznávané řadě Elite Pop Up byly vyvinuty a zdokonaleny tak, aby poskytovaly kaprařům návnady na háčky té nejvyšší kvality.

Vyrobeno z komplexně vyzkoušených, krmivo indukujících kombinací chutí, jejich intenzivních atraktorů, prosakovacích vlastností, fyzické kvality a stálého vztlaku jsou jen některé z důvodů, proč rybáři na celém světě považují naše návnady na háček „Elite Range“ za ty nejlepší, které lze za peníze koupit.

Vlastnosti Acid Pear Pop Ups:

  • K dispozici ve standardních verzích 12 mm, 14 mm a 18 mm
  • Extra vztlaková + 13-14mm verze určená pro Chod, Ronnie a Hinged Stiff Rigs
  • Nabité naší silnou, vysoce prosakující příchutí „pear drop“.
  • Odolná kůže zajišťuje vynikající, konzistentní vztlak po dobu 24 hodin+
  • Vynikající na návazcích na PVA pytle, lovené samostatně nebo jako „topper“ s návnadou
  • Výrazná hi-viz oranžová barva pro vynikající vizuální přitažlivost
  • CCM Pop Up Mix maximalizuje chuť a únik atraktoru
  • Ideální textura pro potažení odpovídajícím „Hookbait Booster“

Obsah:

12mm Pop Ups = 55 ks
14mm Pop Ups = 45 ks
18mm Pop Ups = 25 ks

Tip k použití:

Jednoduše potřete své Acid Pear Pop Ups lehkým nátěrem účinného vhodného Hookbait Booster, nechte jej zaschnout a poté opakujte podle potřeby.

Pokyny pro zákazníky:

Tento produkt by měl být skladován v chladu, suchu a mimo přímé sluneční světlo.

Opakované potahování vyskakovacích oken kapalinou může snížit jejich vztlak.

Varování:

Tento produkt je určen pouze pro použití jako návnada a nesmí se krmit rybami.

Stručný popis:

Vysoce kvalitní, velmi vznášející se, jasně oranžové pop-upy vyrobené z naší silné chuťové směsi připomínající hruškové kapky. Jsou k dispozici ve standardních velikostech 12 mm, 14 mm a 18 mm, plus extra vznášející se + 13-14
Nejprodávanější produkt CC Moore Plovoucí boilie lze zakoupit také tu na stránkách v kategorii pop-up boilie! Nyní koupíte nové produkty z této populární sekce ve výprodejové akci. Přední výrobce CC Moore vás a vaše blízké obohatí o top zboží

Zajímavý produkt CC Moore Plovoucí boilie Acid Pear od populárního výrobce CC Moore můžete najít aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně! Stojí teď u nás 234 Kč.