CC Moore Pelety v dipu 50ks

Chytací pelety mají neutrální váhu, tj. buď zlehka dosednou na dno, nebo plavou, ale jen natolik, aby se lehce vznášely nad háčkem. Chytací pelety... více informací »
CC Moore Pelety v dipu 50ks - Duo 12x14mm 50ks
Značka: CC Moore
235 Kč
Ověřit dostupnost
Chytací pelety mají neutrální váhu, tj. buď zlehka dosednou na dno, nebo plavou, ale jen natolik, aby se lehce vznášely nad háčkem. Chytací pelety...

Chytací pelety mají neutrální váhu, tj. buď zlehka dosednou na dno, nebo plavou, ale jen natolik, aby se lehce vznášely nad háčkem.

Chytací pelety mají neutrální váhu, tj. buď zlehka dosednou na dno, nebo plavou, ale jen natolik, aby se lehce vznášely nad háčkem.

Lze je nastražit samostatně, ale ještě lépe se osvědčily v kombinaci s boilie, kdy vytvářejí jakéhosi menšího panáčka. Mají oválný tvar o rozměru 12 x 16 mm a jsou účinné zejména tam, kde jsou kapři ke klasickým kulatým nástrahám nedůvěřiví. S pomocí boilie jehly je snadno navléknete i bez předvrtání. Na vlasovém přívěsu vydrží nejméně 24 hod, přitom do okolí neustále vypouštějí lákavé signály. Jsou balené v plastových dózách po 50 ks.


Unikátní a oblíbený výrobek CC Moore Pelety v můžete najít bez obtíží tady na webu ve známé sekci pelety! Máme pro vás zlevněné kousky z této oblíbené sekce v bezva akci. Tato značka CC Moore pro vás připravuje top výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele CC Moore. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt CC Moore Pelety v dipu 50ks od výrobce CC Moore můžete pořídit zrovna dnes ve slevě. Nyní za 235 Kč.