CC Moore Pelety Squid 1kg

Tmavě červené, potápivé pelety s bohatým pikantním aroma a slanou rybí chutí. Tmavě hnědé, potápivé peletky s hlubokým pepřovým aroma a slanou... více informací »
CC Moore Pelety Squid 1kg - 6mm
Značka: CC Moore
235 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě červené, potápivé pelety s bohatým pikantním aroma a slanou rybí chutí. Tmavě hnědé, potápivé peletky s hlubokým pepřovým aroma a slanou...

Tmavě červené, potápivé pelety s bohatým pikantním aroma a slanou rybí chutí.

Tmavě hnědé, potápivé peletky s hlubokým pepřovým aroma a slanou rybí chutí.

Pelety jsou rychlo ruzpustné, plné atraktorů, které fungují po celý rok. Mají střední obsah oleje a vysoký obsah stravitelných bílkovin. Mají hluboké pikantní chobotnicové aroma a masovou příchuť. Bohaté na aminokyseliny získané z ryb, masa a rostlinných bílkovin. Ve velikosti 2 mm jsou peletky vhodné pro použití do PVA a do krmných směsí. Doba rozpadu je přibližně 3 hodiny, jsou tedy vhodné pro zatraktivnění lovného místa.

Tento neodolatelný kus CC Moore Pelety Squid dostanete snadno tady na webu umístěný v rubrice pelety! Vyberte si ještě podobné výrobky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také více kousků od dodavatele CC Moore. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel CC Moore má velmi kvalitní produkty

Unikátní a oblíbený výrobek CC Moore Pelety Squid 1kg od značky s dlouholetou tradicí CC Moore k dostání online ve slevě. Nyní získáte od 235 Kč.