CC Moore Pelety Pacific Tuna Pellets 1kg

Tyto vysoce atraktivní, na zakázku vyrobené pelety obsahují stejné silné kapalné atraktory jako Pacific Tuna Boilies & Paste, což z nich dělá... více informací »
CC Moore Pelety Pacific Tuna Pellets 1kg - 6mm
Značka: CC Moore
234 Kč
Ověřit dostupnost
Tyto vysoce atraktivní, na zakázku vyrobené pelety obsahují stejné silné kapalné atraktory jako Pacific Tuna Boilies & Paste, což z nich dělá...

Tyto vysoce atraktivní, na zakázku vyrobené pelety obsahují stejné silné kapalné atraktory jako Pacific Tuna Boilies & Paste, což z nich dělá perfektní sypké krmivo nebo přísadu do sáčků pro rybáře lovící s Pacific Tuna Boilies a dalšími produkty z Pacifické řady tuňáků.

Tyto vysoce atraktivní, na zakázku vyrobené pelety obsahují stejné silné kapalné atraktory jako Pacific Tuna Boilies & Paste, což z nich dělá perfektní sypké krmivo nebo přísadu do sáčků pro rybáře lovící s Pacific Tuna Boilies a dalšími produkty z Pacifické řady tuňáků.

Vlastnosti pelet tuňáka Pacific:

  • Nízký obsah oleje a vysoce stravitelné. Ideální pro celoroční použití
  • Silná, slaná chuť a silné, pikantní aroma
  • Bohaté na aminokyseliny získané z vysoce kvalitních bílkovin
  • Obsahuje ryby, kvasnice, drůbež a rostlinné bílkoviny
  • 2 mm: Vynikající velikost pro použití v PVA sáčcích a tyčinkách
  • 6 mm: Ideální velikost pro katapultování nebo použití ve spodových směsích
  • Lze opařit a vytvořit tak skvělou pastu tvořící mraky
  • Ideální pro posílení kapalinami, jako je Pacific Tuna Bait Booster
  • Vynikající doplněk k partiklu, spodu a sypkým krmným směsím

Časy rozpadu (ve studené vodě):

2 mm – 3 hodiny
6 mm – 6 hodin

Tip k použití:

Pro přidání další okamžité a dlouhodobé přitažlivosti k těmto peletám doporučujeme použít: Pacific Tuna Bait Booster, Hot Chorizo ​​Compound nebo Liquid Tuna Compound.

Pokyny pro zákazníky:

Tento produkt by měl být skladován v chladu, suchu a mimo přímé sluneční světlo.

Stručný popis:

Sytě červené, vysoce atraktivní pelety určené pro použití s ​​boilies Pacific Tuna. Tyto pelety expandéru s vysokým únikem, naplněné naší kapalinou z tuňáka Pacifického, jsou plné rozpustných atraktorů, které se rychle rozptylují při všech teplotách, což je činí ideálními pro celoroční použití. K dispozici ve velikosti 2 mm nebo 6 mm.

Super výrobek CC Moore Pelety Pacific Tuna lze nakoupit rovněž tu ve známé rubrice pelety! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmiňované kategorii v akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další vybrané kousky od dodavatele CC Moore. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento designový kousek CC Moore Pelety Pacific Tuna Pellets 1kg od předního výrobce CC Moore lze nakoupit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Nabídka od 234 Kč.