CC Moore Pelety Krill 1kg

Tmavě červené, potápivé pelety se silným a bohatým krill aroma a slanou rybí chutí. Tmavě červené, potápivé pelety se silným a bohatým krill... více informací »
CC Moore Pelety Krill 1kg - 6mm
Značka: CC Moore
235 Kč
Ověřit dostupnost
Tmavě červené, potápivé pelety se silným a bohatým krill aroma a slanou rybí chutí. Tmavě červené, potápivé pelety se silným a bohatým krill...

Tmavě červené, potápivé pelety se silným a bohatým krill aroma a slanou rybí chutí.

Tmavě červené, potápivé pelety se silným a bohatým krill aroma a slanou rybí chutí.

Expanderové pelety s vysokým obsahem atraktorů, které se rozpouští při všech teplotách a jsou proto vhodné na celoroční použití. Mají nízký obsah oleje, silné krill aroma a výrazně silnou rybí chuť. Pelety jsou bohaté na esenciální aminokyseliny. Doba rozpadu pelet ve velikosti 6 mm je přibližně 6-7 hodin. I proto pelety tvoří ideální doplněk pro partiklové, vnadící a spodové směsi. K dispozici ve velikosti 2 mm a 6 mm.


Akční a ve slevě produkt můžete nakoupit zrovna na našem webu umístěný v kategorii pelety! Vyberte si ještě další výrobky ve zmíněné sekci na pár kliknutí. Oblíbená značka CC Moore má v nabídce vynikající produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně povedený produkt CC Moore Pelety Krill 1kg od skvělé značky CC Moore lze získat aktuálně na webu extra výhodně. Nyní nakoupíte za 235 Kč.