Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger Dragonfly Larvae

Na speciální požadavky českých kaprařů Carp ´R´Us přináší opět exkluzivně také nové transparentní provedení Mouhtsnaggerů!   Na... více informací »
Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger Dragonfly Larvae - Clear
Značka: Carp ´R´ Us
139 Kč
Ověřit dostupnost
Na speciální požadavky českých kaprařů Carp ´R´Us přináší opět exkluzivně také nové transparentní provedení Mouhtsnaggerů!   Na...

Na speciální požadavky českých kaprařů Carp ´R´Us přináší opět exkluzivně také nové transparentní provedení Mouhtsnaggerů!  

Na speciální požadavky českých kaprařů Carp ´R´Us přináší opět exkluzivně také nové transparentní provedení Mouhtsnaggerů!

Mouthsnaggery vlétly na trh jako tornádo. Jsou velmi snadno použitelnou náhradou za smršťovací hadičku. Vylepšují rotaci háčku v momentě, když kapr zkouší vyplivnout pozřenou nástrahu. Nabízíme je ve dvou verzích – patentka (Dragon Fly Larvae) nebo jako červ (Maggot) – tedy oboje jako potrava, kterou kapři milují. Snadno je navlečete na jakýkoliv háček s rovným nebo dovnitř zahnutým očkem ve všech velikostech mezi 2 – 12.
Na rozdíl od smršťovací hadičky se nenarovnají a ani se neroztrhnou. Není potřeba je zahřívat nad parou, abyste je vytvarovali. Pokud se váš háček ztupí, můžete je snadno sundat a použít znovu. Háček s navlečeným Mouthsnaggerem dramaticky zvýší účinnost vašeho návazce a přivede do vašeho podběráku mnohem více ryb.
 

Balení: 8 ks. v balení.


Zcela unikátní výrobek Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger Dragonfly Larvae lze nakoupit rovnou tu na webu ve známé kategorii rovnátka, hadičky! Prozkoumejte zlevněné produkty ve zmíněné rubrice ve výhodné akci! Známý dodavatel Carp ´R´ Us vyrábí prvotřídní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně žádaný produkt Carp ´R´ Us Rovnátko dlouhé patentka Mouthsnagger Dragonfly Larvae od značky se skvělou pověstí Carp ´R´ Us pohodlně pořídíte na našich stránkách teď právě za výborné peníze! Nyní nakoupíte za 139 Kč.