Carp Inferno Rozpustné Boilies Nutra Line Mauricius

Na základě dlouholetých poznatků jsme pro Vás vytvořili směs, která po vhození do vody začne okamžitě pracovat. Na základě dlouholetých... více informací »
Carp Inferno Rozpustné Boilies Nutra Line Mauricius - 20mm 300ml
Značka: Carp Inferno
119 Kč
Ověřit dostupnost
Na základě dlouholetých poznatků jsme pro Vás vytvořili směs, která po vhození do vody začne okamžitě pracovat. Na základě dlouholetých...

Na
základě
dlouholetých
poznatků
jsme
pro
Vás
vytvořili
směs,
která
po
vhození
do
vody
začne
okamžitě
pracovat.

Na základě dlouholetých poznatků jsme pro Vás vytvořili směs, která po vhození do vody začne okamžitě pracovat.

Rozpustné boilies jsme vytvořili jako novinku pro rok 2022. Tento typ kuliček v naší nabídce chyběl a společně s řadou spolupracovníků jsme směs vyladili tak, aby její struktura byla hrubší a po vhození do vody začala okamžitě pracovat. Velmi dobře se nám osvědčila na řadě závodů, kde docházelo k četnějším záběrům než na klasické boilies.

Designový produkt Carp Inferno Rozpustné Boilies Nutra můžete získat teď u nás zařazený v sekci trvanlivé boilie – hotovky! Připravili jsme zlevněné kousky z této známé rubriky za parádní cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Carp Inferno. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Carp Inferno Rozpustné Boilies Nutra Line Mauricius od skvělého výrobce Carp Inferno jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce za outletovou cenu. Nyní lze objednat jen za 119 Kč.