Carp Inferno Boilies Nutra Line Citrus 20mm 1kg

Vysoce účinné a cenově dostupné boilies. Nutra Line je naší nejprodávanější řadou. Směs pro tuto linii jsme vytvořili na základě zkušeností a... více informací »
Carp Inferno Boilies Nutra Line Citrus 20mm 1kg
Značka: Carp Inferno
199 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce účinné a cenově dostupné boilies. Nutra Line je naší nejprodávanější řadou. Směs pro tuto linii jsme vytvořili na základě zkušeností a...

Vysoce účinné a cenově dostupné boilies. Nutra Line je naší nejprodávanější řadou. Směs pro tuto linii jsme vytvořili na základě zkušeností a dlouhodobým testováním našich testérů a spolupracovníků firmy. Vysoce účinné a cenově dostupné boilies. Nutra line je naší nejprodávanější řadou. Obsahuje absolutně vše co kapři milují a potřebují. Směs pro tuto linii jsme vytvořili na základě dlouholetých zkušeností. Cílem je poskytnout velmi kvalitní boilies za přijatelnou cenu. Ke všem příchutím jsou k dostání i obalovací pasty a dipy.

Ve slevě produkt Carp Inferno Boilies Nutra Line Citrus 20mm 1kg od populárního výrobce Carp Inferno jednoduše můžete najít nyní za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 199 Kč.