Boilies Carp Servis Václavík Boss2 200g 20 mm příchuť: jahoda

Boilies Carp Servis Václavík Boss2 200g 20 mm              Firma Carp Servis Václavík uvádí v tomto roce na trh svou novinkovou řadu boilies... více informací »
Boilies Carp Servis Václavík Boss2 200g 20 mm příchuť: jahoda
Boilies Carp Servis Václavík Boss2 200g 20 mm              Firma Carp Servis Václavík uvádí v tomto roce na trh svou novinkovou řadu boilies...

Boilies Carp Servis Václavík Boss2 200g 20 mm
 
           Firma Carp Servis Václavík uvádí v tomto roce na trh svou novinkovou řadu boilies Boss2. Jedná se o produkt, který vychází z dlouhodobě úspěšných řad prémium a profesionál. Však základním vývojovým posunem u Boss2 je značné zdokonalení v oblasti chuťových látek.
           Je zde použito několik vzájemně se doplňujících chuťových atraktorů na živočišné i rostlinné bázi. Nejúspěšnější zde používané pachové silice jsou převzaty od svých předchůdců, protože jsou tak říkajíc dokonalé. Zákazníci Carp Servis je stále vyžadují.
            Ostatní jsou novinkami a jistě vás překvapí. V této kombinaci atraktorů a dokonale vyvážené směsí se Boss2 stalo dokonalou nástrahou.  
 
Související kategorie: Krmení, pelety, nástrahy

Velmi oblíbený produkt Boilies Carp Servis Václavík Boss2 200g 20 mm příchuť: jahoda od společnosti s úžasnou pověstí Carp Servis Václavík snadno získáte momentálně za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte jen za 79 Kč.