Black Cat Posilovač Flavour Spray 100ml Monster Crab

Sumcový posilovací sprej - tento sprej lze použít k postřiku nástražních ryb, rousnic a umělých nástrah. Sprej se váže na stříkaný předmět a... více informací »
Black Cat Posilovač Flavour Spray 100ml Monster Crab
Značka: Black Cat
269 Kč
Ověřit dostupnost
Sumcový posilovací sprej - tento sprej lze použít k postřiku nástražních ryb, rousnic a umělých nástrah. Sprej se váže na stříkaný předmět a...

Sumcový posilovací sprej – tento sprej lze použít k postřiku nástražních ryb, rousnic a umělých nástrah. Sprej se váže na stříkaný předmět a má pod vodou obrovskou atraktivitu.
Balení: 100ml
Kvalitní produkt lze koupit lehce na našich stránkách v populární sekci rybářské návnady. Mrkněte na ostatní produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! Oblíbený výrobce Black Cat představuje vysoce kvalitní sortiment Udělejte si radost! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kousky od výrobce Black Cat. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Black Cat Posilovač Flavour Spray 100ml Monster Crab od dodavatele se skvělou pověstí Black Cat jednoduše můžete najít zde nyní za výhodné peníze. Výhodně za 269 Kč.