Black Cat Montáž Shad Claw Rig 1ks 6/0

Jigová hlava s jednoduchým háčkem na návazci Dacron pro rychlé použití na všechny běžné gumové ryby a twistery pro lov sumců. Systém byl... více informací »
Black Cat Montáž Shad Claw Rig 1ks 6/0
Značka: Black Cat
216 Kč
Ověřit dostupnost
Jigová hlava s jednoduchým háčkem na návazci Dacron pro rychlé použití na všechny běžné gumové ryby a twistery pro lov sumců. Systém byl...

Jigová hlava s jednoduchým háčkem na návazci Dacron pro rychlé použití na všechny běžné gumové ryby a twistery pro lov sumců. Systém byl speciálně vyvinut našimi týmovými rybáři a umožňuje dokonalou a rychlou montáž nástrahy našroubováním hlavy vodícího šroubu na všechny gumové nástrahy. Jednodrápový háček lze bezpečně ukotvit na všech místech gumové návnady pomocí upínacího systému, aniž by došlo k poškození gumové návnady. Díky svému tvaru tento návazec zajišťuje bezpečné usazení v sumci. Výjimečný a žádaný kus Black Cat Montáž Shad Claw Rig 1ks 6/0 naleznete bezstarostně u nás v oblíbené kategorii rybářské háčky. Nyní si můžete koupit parádní produkty z této známé rubriky snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další kvalitní kousky od značky Black Cat. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Black Cat Montáž Shad Claw Rig 1ks 6/0 od známé společnosti Black Cat můžete sehnat tady teď se slevou! Na našich stránkách za 216 Kč.