Black Cat Gumové nazouvací pantofle Cat Clogs

Robustní a pohodlné nazouvací boty (typu crocs) pro použití u vody, ale i doma. Boty Cat Clogs mají sportovní vzhled, jsou velmi pohodlné na nošení,... více informací »
Black Cat Gumové nazouvací pantofle Cat Clogs - 47
Značka: Black Cat
490 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní a pohodlné nazouvací boty (typu crocs) pro použití u vody, ale i doma. Boty Cat Clogs mají sportovní vzhled, jsou velmi pohodlné na nošení,...

Robustní a pohodlné nazouvací boty (typu crocs) pro použití u vody, ale i doma. Boty Cat Clogs mají sportovní vzhled, jsou velmi pohodlné na nošení, snadno se čistí a rychle schnou.

Robustní a pohodlné nazouvací boty (typu crocs) pro použití u vody, ale i doma. Boty Cat Clogs mají sportovní vzhled, jsou velmi pohodlné na nošení, snadno se čistí a rychle schnou.

Větrací otvory, které se starají o lepší prodyšnost a pohodlnější komfort při nošení, jsou na botách rovnoměrně rozmístěny. Materiál je příjemný, lehký jako pírko a dokonale se postará o ochranu chodidel na lovném místě. Pásek pro fixaci paty může být libovolně sklopený dozadu pro lepší a jistější oporu nebo dopředu, aby rybář mohl rychle při záběru vyskočit z lehátka přímo do bot.

  • MATERIÁL: EVA/polychlorid.
  • OCHRANA PRO NOHY: sandály Cat Clog chrání rybářovy nohy před ostrými kameny a mušlemi ve vodě.
  • RYCHLESCHNOUCÍ: sandály Cat Clog po použití ve vodě velmi rychle na vzduchu uschnou.
  • RYBÁŘSKÁ OBUV: rybáři lovící v noci mohou ihned po záběru vklouznout do sandálů Cat Clog a pospíchat k prutu.

 

Unikátní kus Black Cat Gumové nazouvací pantofle Cat Clogs jde koupit ještě na webu v kategorii obuv! Nyní získáte oblíbené zboží z této oblíbené rubriky za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Black Cat. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Black Cat Gumové nazouvací pantofle Cat Clogs od společnosti Black Cat můžete koupit zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 490 Kč.