Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem. Shad Worm je gumová... více informací »
Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil - 25g 17cm
Značka: Black Cat
119 Kč
Ověřit dostupnost
Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem. Shad Worm je gumová...

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Shad Worm je gumová nástraha s délkou 17 centimetrů a vynikajícími vlastnostmi chodu, speciálně vyvinutá Stefanem Seußem.

Konvexní tvar rybího skeletu z mnoha měkkých na sebe navazujících lamel téměř ze 100 % imituje pohyb potravní ryby ve vodě. Rozšířený lopatkový ocas tvoří konec těla. Nástrahu lze nasadit při klasické přívlači na nahazování, ale také při vertikálním rybolovu těsně nade dnem.

Již při velmi pomalém přitahování při přívlačových technikách, ale také při pouhém vertikálním držení vytváří Shad Worm skze proudy vody proudící mezi lamelami dráždivý pohyb kompletního těla. Pro optimální pozici k umístění háčku je vybraná zádová část Shad Wormu, aby bylo možné perfektně namontovat jigovou hlavičku, v ideálním případě jednoháček BC Single Hook.


Unikátní výrobek Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor můžete koupit bez problémů tady u nás umístěný v sekci gumové ryby, twistery! Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Významný dodavatel Black Cat pro vás vyrábí top zboží

Kvalitní a žádaný produkt Black Cat Gumová nástraha Curly Worm Motor Oil od skvělého a známého výrobce Black Cat pohodlně získáte zrovna dnes za příznivou cenu! V akci za 119 Kč.