BKK Háček Titan DiverPlus Velikost 14/0 2ks

Háček BKK Titan Diver+ je nejvyšší evolucí v Titan sérii. Jedná se o naprostý průlom v tomto typu háčků. Diver+ má všechny vlastnosti Titan... více informací »
BKK Háček Titan DiverPlus Velikost 14/0 2ks
Značka: BKK
309 Kč
Ověřit dostupnost
Háček BKK Titan Diver+ je nejvyšší evolucí v Titan sérii. Jedná se o naprostý průlom v tomto typu háčků. Diver+ má všechny vlastnosti Titan...

Háček BKK Titan Diver+ je nejvyšší evolucí v Titan sérii. Jedná se o naprostý průlom v tomto typu háčků. Diver+ má všechny vlastnosti Titan háčků – Super Slide potažení, hrot ostrý jako jehla, pružinku na nástrahu a silikonovou zarážku – to vše je doplněno o intuitivní systém zátěže. Tento systém umožňuje mnoho variant, jak přidat zátěž na vaši nástrahu. Olovo totiž může klouzat po ramínku háčku, což stimuluje kreativitu rybářů a jejich možnost přizpůsobit se různým technikám a podmínkám. Spodní očko na zátěži umožňuje přidat rotační plíšek. Součástí balení háčku jsou různé zátěže.

Hodně žádaný produkt BKK Háček Titan DiverPlus Velikost 14/0 2ks od společnosti se zárukou kvality BKK jde získat zde teď právě se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 309 Kč.