BKK Háček Reefmaster NP Velikost 11/0 3ks

BKK Reef Master NP je skvělým jiggingovým háčkem s výborným poměrem cena/výkon. Má perfektně svařené očko a je vyroben přesným procesem BKK... více informací »
BKK Háček Reefmaster NP Velikost 11/0 3ks
Značka: BKK
279 Kč
Ověřit dostupnost
BKK Reef Master NP je skvělým jiggingovým háčkem s výborným poměrem cena/výkon. Má perfektně svařené očko a je vyroben přesným procesem BKK...

BKK Reef Master NP je skvělým jiggingovým háčkem s výborným poměrem cena/výkon. Má perfektně svařené očko a je vyroben přesným procesem BKK kování, což zvyšuje celkovou sílu a odolnost háčku. Je také posílen cínovým potahem, díky čemuž nerezne ani ve slané vodě. Pro snadný zásek za každých podmínek má háček BKK hrot ostrý jako jehla. Háček je rovněž vyroben pomocí BKK’s Micro Ring technologie, která zajišťuje správný průměr očka háčku a usnadňuje jeho navléknutí na kroužek bez snížení celkové síly a odolnosti háčku.

Tento velmi oblíbený kousek BKK Háček Reefmaster NP Velikost 11/0 3ks od výrobce se zárukou kvality BKK jednoduše můžete pořídit ještě dnes za akční cenu. Produkt momentálně prodáváme za 279 Kč.