Bait-Tech Krmítková směs Special G Dark 1kg

Speciál G Dark je vysoce úspěšný krmný produkt. Je složen z GPS90 (nejkvalitnější super rybí moučka na trhu) a další vysoce jakostní rybí... více informací »
Bait-Tech Krmítková směs Special G Dark 1kg
Značka: Bait-Tech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Speciál G Dark je vysoce úspěšný krmný produkt. Je složen z GPS90 (nejkvalitnější super rybí moučka na trhu) a další vysoce jakostní rybí...

Speciál G Dark je vysoce úspěšný krmný produkt. Je složen z GPS90 (nejkvalitnější super rybí moučka na trhu) a další vysoce jakostní rybí moučky.

Special G se osvědčil jako ideální návnada na dno pro různé rybářské techniky.

Vhodný pro chytání s krmítkem, nebo method feederem. Lze ho namíchat do pasty, udělat z něj zakrmovací koule, či práškovou návnadu…využití je skutečně neomezené ! Nyní v tmavší barvě pro nenápadnost.

Jak správně namíchat Special „G“ jako Groundbait:

Special ‚G‘ je univerzální groundbait a může být namíchán na jakoukoliv konzistenci. Při míchání Specialu ‚G‘ je potřeba vždy myslet na dvě věci, míchat v kruhové míse a čas od času přidávat vždy malé množství vody.

Při lehkém míchání groundbaitu na suché straně mísy neporušíme jeho atraktivní látky a účinnost, jakmile se dostane do styku s vodou.

Možnosti jsou nekonečné, lze vytvořit v uvolněné formě, kde dochází k okamžitému uvolnění atraktivních látek, nebo lze vytvořit kouli, která se dostane na dno ještě dříve, než dojde k rozpuštění a uvolňování těch nejvíce žádaných atraktivních látek, které zaručeně přitáhnou nejednoho kapra.

Tip na míchání groundbaitu: Za občasného míchaní pokaždé přidat velmi malé množství vody!!

Míchání Speciálu „G“ pro vytvoření pasty:

Umístěte malé množství Specialu ‚G‘ (pár hrstí) do suché mísy. Pomalu přidávejte vodu a za stálého hnětení konečky prstů vytvoříte vznikající těsto. Unikátní, jemně se mísící Speciál ‘G’ pomalu začne nabírat pastovou konzistenci, která může být namíchána do jakékoliv konzistence pro další použití. Pro správné fungování nástrahy, je nejlepší, aby pasta byla v měkčí konzistenci, více vábí, více uvolňuje atraktivní látky.

Tip pro správné namíchání pasty: Za normálních okolností, čím více je pasta měkčí, tím více jsou její atraktivní látky aktivnější a žádanější!

Použití:

  • Pro vytvoření těsta v uvolněné formě, kde dojde k rychlému uvolnění atraktivních látek, nebo ve formě koulí, postupné uvolňování atraktivních látek ; ideální pro kapry, F1S a zakrmovací rakety.
  • lze z něj namíchat fantastick Oblíbený a kvalitní produkt získáte právě nyní tady na webu v oblíbené sekci krmítkové směsi. Nyní získáte oblíbené produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více produktů značky Bait-Tech. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

    Unikátní a žádaný produkt Bait-Tech Krmítková směs Special G Dark 1kg pocházející od značky Bait-Tech je k dostání zrovna dnes za výhodnou cenu! Nabídka již od 189 Kč.